999 rezultate për

kerko

Kërkohet shkarkimi i Gjyqtarit Artur Malaj, dyshimet për të Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit që mbikëqyr procesin e vettingut në Shqipëri, kërkon shkarkimin e gjyqtarit Artur
Pas Modric edhe Marcelo kërkon largimin nga Real Madridi Marcelo po shtyn për një lëvizje në Juventus ndërsa shpreson të ribashkohet me Cristiano Ronaldon. Më herët ishte fol
Çfarë po ndodh tek Reali, pas Modric edhe Marcelo kërkon largimin Marcelo po shtyn për një lëvizje në Juventus ndërsa shpreson të ribashkohet me Cristiano Ronaldon, shkruan Tuttosport.
Largoi Behramin nga kombëtarja zvicerane, trajnerit Petkovic i kërkohet të japë dorëheqjen Një valë reagimesh të shumta kanë filluar në Zvicër, pas vendimeve të papritura të trajnerit Vladimir Petkovic. Trajneri
Nëna mëson për vdekjen e bijës, kërkon të dalë nga spitali Valbona Ndreu, nëna e cila u përplas dje teksa ecte me dy vajzat e saj të mitura për dore, nga një makinë tip “Benz”, nd
Gjonaj kërkoi largimin, ky është vendimi që po ha "kokën" gjyqtares Vendimi i gjyqtares Herila Çela për të zbutur masën e arrestit per 28-vjeçarin Tauland Manaj ka shkaktuar reagime të ash
Reali kërkon sulmuesin e talentuar, Valencia: Paguani 120 milionë euro Nuk ka përfunduar ende ndjekja e një sulmuesi në shtëpinë e Realit të Madridit. Sipas asaj që raporton “Marca”, mes obje
Sondazhi alarmues, 70 % e të rinjve shqiptarë kërkojnë të emigrojnë drejt BE-së Në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Rinisë, CRCA Shqipëri dhe ANYN (Rrjeti kombëtar për të Rinjtë në Shqipëri) bënë publ
Ronaldo po i bën "gropën" Real-it, pasi iku vetë kërkon edhe këtë lojtar tek Juventusi Cristiano Ronaldo synon të luajë sërish bashkë me Marcelon. Real Madrid po përballet me një “luftë” për t’i mbajtur në
Referendumi dërgohet në Gjykatën Kushtetuese Partia Levica te Gjykata Kushtetuese ka dorëzuar iniciativë për vlerësimin e kushtetutshmërisë dhe ligjshmërisë së vendi
SKANDALI/ 25 vjet më parë Tano Banushi nuk u lejua i vdekur në Teatër, sot drejtoresha kërkon falje 7 gushtin e vitit 1993, plot 25 vite më parë ndërroi jetë aktori i njohur i humorit shkodran dhe jo vetëm, Tano Banushi.
Prokuroria jep versionin për ngjarjen e rëndë në Gjakovë Mbrëmë në fshatin Brekoc të Gjakovës, Pjetër Ndrecaj vrau bashkëshorten dhe vajzën e tij 9 vjeçare. I dyshuari kishte sh
Gjonaj kërkon shkarkimin e gjyqtares: Liroi kriminelin e rrezikshëm Ministria e Drejtësisë i ka kërkuar sot Inspektoriatit të Këshillit të Lartë të Drejtësisë të marrë masa deri në shkarki
Thaçi është komplet i paqartë, kërkon ndërhyrje në kufij, por nuk di si do të ndodhë Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi është duke mbajtur një konferencë për shtyp në lidhje me negociatat me Serbinë dhe pro
Largoi Behramin, kërkohet shkarkimi i serbit Petkoviç Largimi i Valon Behramit me anë të një telefonate të vetme ka shkaktuar probleme të mëdha në Zvicër dhe në ekipin përfaq
Nuk ka fund drama për Real-in, një tjetër yll kërkon largimin Telashet me largimet janë shqetësimet më të mëdha për trajnerin Julen Lopeteguai te Real Madrid. Pas Luka Modric, që
Pogba kërkon të largohet për tek Barcelona Mesfushori francez i Manchester Unitedit, Paul Pogba, thuhet se nuk dëshiron të luajë më për trajnerin e tij, Jose Mouri
Napoli kërkon portierin e Arsenalit Napoli ka shprehur në momentet e fundit interesimin për portierin e Arsenalit David Ospina, por vazhdon ta kërkoi Guioll
Këta janë 3 zëvendësuesit ideal nëse Modric largohet nga Real Madrid Mateo Kovacic është një hap larg huazimit tek Chelsea dhe Luka Modrid kërkon që të luaj për Interin, derisa këto lëvizje
Skandali me vizat, reagon Kukësi: Kërkojmë që ndeshja të shtyhet (FOTO LAJM) Klubi i Kukësit ka reaguar menjëherë për skandalin që është bërë me vizat e lojtarëve. Verilindorët theksojnë se kjo