999 rezultate për

2019

DW: Heshtje zgjedhore në Shqipëri me incidente te mosbindjes civile Shqipëria përballet me situatë të paprecedentë! Dy data zgjedhjesh, heshtje zgjedhore si edhe mosbindje civile. Rreziku
Tapë në timon, dënohen 61 shoferë të pirë në Maqedoni Në periudhën prej orës 23:00 të mbrëmjes më 28.06.2019 deri në ora 5 të mëngjesit, më 29.06.2019, Departamenti për Sigu
Horoskopi 29 qershor 2019, ditë plot ngjyra, s’do të mungojë as paraja Dashi Parashikohet një ditë mjaft interesante dhe pozitive për të lindurit e kësaj shenje. Këshillohet që të mos i li
Vota ime më 30 qershor apo 13 tetor 2019? nga Erion Muça Informacioni që vjen nga terreni politik, me dekretimin e datës se re të zjedhjeve lokale nga Preside
Meta qesëndis Ramën: Lexoni letrën me nota të forta tallëse Presidenti Ilir Meta i ka dërguar një letër publike kryeministrit Edi Rama ku i shpreh indinjatën e thellë për refuzimin
Shtypi i ditës, 27 qershor 2019 (FOTO LAJM) Njihuni me shtypin e ditës për sot, e enjte 27 qershor.
I dënuar për vjedhje në Itali, arrestohet shqiptari në Shkodër Një 38-vjeçar në Shkodër është arrestuar nga policia për llogari të drejtësisë italiane. Në pranga ka rënë shtetasi m
Horoskopi 27 qershor 2019 Dashi – Ju mund të ndiheni të përgjumur sot. Disponimi juaj mund të luhatet. Mund të jetë e vështirë për të ndarë humori
Dalin përgjigjet e provimit të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë Qendra e Shërbimeve Arsimore (QSHA) ka publikuar sot rezultatet e provimit të gjuhës shqipe dhe letërsisë për “Maturën S
Prokurori që prangosi Nanon: Pse duhet rrëzuar data 30 qershor Fatos Dervishi, prokurori i cili prangoi ish-kryeministrin shqiptar Fatos Nanon, ka reaguar së fundmi në lidhje me situa
2 javë e zhdukur gruaja në Gjilan, ende nuk dihet asgjë reth fatit të saj Një grua ka raportuar në polici se motra i është zhdukur. Sipas saj, motra ka dalë nga shtëpia rreth dy javë më parë dhe
Horoskopi 22 qershor 2019 Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet të jenë më aktivë gjatë ditës së sotme. Përpiquni të përfundoni detyrat në mënyr
Horoskopi 21 qershor 2019 Ju pret një fundjavë plot polemika,bëni kujdes me dashurinë. Dashi Ju pret një ditë e komplikuar dhe e mbushur me
Shtypi i ditës, 21 qershor 2019 (FOTO LAJM) Shtypi i ditës, 21 qershor 2019
Horoskopi 19 qershor 2019 Dashi Gjatë kësaj dite mund të hasni në një sërë polemikash, komplikimesh dhe shqetësimesh, pasi ka diçka që nuk ecën
Shtypi i ditës, 19 qershor 2019 (FOTO LAJM) Këta janë titujt kryesorë të gazetave për sot
Shtypi i ditës, 17 qershor 2019 (FOTO LAJM) Shtypi i ditës, 17 qershor 2019 (FOTO LAJM)
Horoskopi, datë 17 qershor 2019 DASHI Keni filluar të lëvizni në shumë drejtime duke rrezikuar të bëni edhe ndonjë gabim. Mendojini mirë gjërat përpa
Shtypi i ditës, 14 qershor 2019 (FOTO LAJM) Shtypi i ditës, 14 qershor 2019 (FOTO LAJM)
Hidhet shorti i Premier League, hapet me superfidën Manchester United-Chelsea Është hedhur sot shorti për sezonin 2019/2020 në Premier League dhe starti është "bombë", me supersfidën Manchester Unit