999 rezultate për

2019

Horoskopi 15 korrik 2019 Dashi: Mërkuri në pozicion të favorshëm do të ndikojë që të merrni lajme të mira, sidomos në aspektin profesional. E mër
Horoskopi 14 korrik 2019 Dashi – Mund të ndiheni krijues, artistik dhe plot ide për projekte të reja. Megjithatë, mund të keni përgjegjësi të tje
Horoskopi 13 korrik 2019 Dashi - Ngjarjet shoqërore ose aktivitetet në grup që kanë të bëjnë kryesisht me çështje shpirtërore, metafizike, social
Shifra të frikshme në 1 muaj pushime, plot 11 viktima Edhe pse qeveria dhe ministria e Turizmit trumbeton me të madhe numrin e lartë të turistëve që vijnë në Shqipëri për të
Horoskopi 11 korrik 2019, parashikimi i yjeve për ju Dashi – Një anëtar i familjes suaj ndoshta ka mbajtur disa emocione negative për një kohë të gjatë. Ai ose ajo më në fun
Horoskopi 11 korrik 2019 Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë diskutimet lidhur me punën, si dhe do të keni shumë mundime edhe sa i takon
Horoskopi 10 korrik 2019, ja parashikimi i yjeve për ju Dashi – Nëse ke dëshirë për të arritur një ëndërr, realiteti mund t’ju kujtojë disa gjëra. Ka ardhur koha për të reaguar
Besojeni ose jo, Eni Çobani tashmë është edhe këngëtare (VIDEO) Të gjithë e njohim avokaten Eni Çobani falë daljes së saj publike në emisionin "E diela shqiptare", teksa zhvillon rubr
Horoskopi 9 korrik 2019 Dashi - Është koha për të marrë përgjegjësinë. Mos qëndroni prapa në asnjë mënyrë. Sulmoni me besim çdo projekt duke e d
Barcelona prezanton fanellën e dytë për sezonin 2019-2020 (VIDEO) Barcelona edhe zyrtarisht ka prezantuar fanellën e dytë për sezonin 2019/20. Fanella e dytë, që do të përdoret për nd
Para se të shpallej "Miss Shqipria 2019" ishte krah Butrint Imerit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e së shtunës është shpallur Miss Shqipëria 2019 dhe kurorën si vajza më e bukur shqiptare e ka rrëmbyer Klea Bu
Kush është bukuroshja që rrëmbeu kurorën e "Miss Shqipëria 2019" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar në Libohovë u organizua konkursi i bukurisë “Miss Shqipëria 2019”. Qindra banorë të zonës dhe jo vetëm
Dashuria dhe puna, horoskopi 7 korrik 2019 Dashi Dashuria: Edhe nëse keni pasur diskutime me partnerin tuaj sot është dita ideale për t’u rikuperuar. Ata që jan
Flet maturantja më e bukur e 2019: Shansi që humba në SHBA (FOTO LAJM) E shpallur si maturantja më e bukur për vitin 2019, Xhoi Fusha, ishte e ftuara e radhës në studion e “Ftesë në Pesë” me
Horoskopi, e premte 5 korrik 2019 Dashi Kjo ditë mund të duket konfuze, por në të vërtetë mund të sjellë një sërë zgjidhjesh pozitive. Është padiskutim
Maturantja më e bukur në Shqipëri për vitin 2019 (FOTO LAJM) E shpallur si maturantja më e bukur për vitin 2019, Xhoi Fusha, ishte e ftuara e radhës në studion e “Ftesë në Pesë”, pë
La Liga zbulon kalendarin e sezonit 2019-2020: Kur luhet "El Clasico" e parë Ditën e sotme është zyrtarizuar edhe kalendari i La Liga-s për sezonin 2019-2020. Barcelona do ta nisë mbrojtjen e titul
Horoskopi 4 korrik 2019 Dashi – Sot ju keni vendosur të ndryshoni gjërat rreth jush. Ju jeni gati për të bërë ndryshime radikale në jetën tuaj.
Pas akuzave të djeshme, Meta ka 10 pyetje publike për Sorecan Pas deklaratës të ambasadorit të BE Luigi Soreca i cili bënte thirrje për dialog urgjent mes palëve, presidenti Meta ka
Puna, shëndeti dhe dashuria, horoskopi 3 korrik 2019 Horoskopi për ditën e mërkurë, 3 korrik 2019, sipas Paolo Fox Dashi Yjet këshillojnë që të tregoheni të kujdesshëm