999 rezultate për

2019

Meta kundra Ramës, i kthen mbrapsht ligjin për "planifikimin dhe zhvillimin e territorit" Institucioni i Presidentit të Republikës bën me dije se, Presidenti i Republikës në ushtrim të kompetencave të Tij, në m
Shtypi i ditës, 27 korrik 2019 (FOTO LAJM) Njihuni me titujt kryesorë të shtypit për ditën e sotme.
Horoskopi 27 korrik 2019 DASHI Do nisë keq kjo fundjavë, me diçka që ju rëndon shumë. Përsa i përket dashurisë, përpiquni të mos bëni hapa fa
Horoskopi 26 korrik 2019 Dashi Dashuria: Dëshira për të manifestuar atë që ndjeni nuk ju braktis, megjithatë ju duhet të kërkoni momentin e du
Horoskopi 25 korrik 2019 Dashi Veprat e mira që keni kryer kanë ndërtuar shumë karmë pozitive rreth jush, por ju nuk mund të qëndroni duke pri
Horoskopi 24 korrik 2019 Dashi Dashuria: Yjet njoftojnë pak trazira në jetën tuaj në çift, por juve ju takon t’i bëni gjërat në atë mënyra që
Kush janë klubet më të pasura për vitin 2019? Revista e njohur "Forbes" ka publikuar listën e klubeve më të pasura sportive në botë për vitin 2019. Skuadra e futbo
Horoskopi 23 korrik 2019 Dashi Dashuria: Ata që duan të vazhdojnë një histori të rëndësishme mund të vendosin gjithashtu që të hedhin hapa të
Të jetosh më vjehrrën në 2019, Shakohoxha vë në siklet Vilma Mashën (FOTO LAJM) Moderatorja sportive Vilma Masha kurorëzoi lidhjen e saj një vit më parë me partnerin, të cilin preferoi ta mbante sekre
Horoskopi ditor, 22 korrik 2019 DASHI Kjo javë do jetë shtyese për ju. Afërdita është ende kundër dhe këtë të hënë do e ndjeni peshën e saj. Hëna në
Mbi 500 urdhra mbrojtje në Tiranë vetëm në 2019 Në 7 muajt e parë të këtij viti gjykata e Tiranës ka dhënë mbi 500 urdhra mbrojtje për dhunë në familje, mes të cilëve 4
Horoskopi 21 korrik 2019 Dashi Mund të përballeni me ndryshime dhe transformime të rëndësishme, kështu që duhet të veproni. Kush ka mundësi pë
Jonida Maliqi nominohet për zërin më të mirë LIVE nga Eurovision NI Awards Pas suksesit dhe vëmendjes që Jonida Maliqi mori gjatë Festivalit Europian për fuqinë vokale dhe si këngëtarja me zërin
Horoskopi 20 korrik 2019 Dashi Marrëdhënia ne çift do jete edhe me e bukur gjate kësaj dite. Do ruani një komunikim te ngrohte me partnerin tu
Horoskopi 19 korrik 2019 Dashi Jeta ne çift do marre bekimin e yjeve gjate kësaj dite. Te gjitha konfliktet do zgjidhen dhe do krijoni një lid
Anthony Myint fiton çmimin më të mirë të kuzhinës 2019 Kuzhinieri dhe dietologu Anthony Myint është emëruar fituesi i një çmimi të madh me vlerë 100,000 euro për punën e tij n
Befasojnë sërish, ky është antari i 5-të i jurisë së Këngës Magjike 2019 (FOTO LAJM) Këtë vit, fesivali i Këngës Magjike, i cili pritet të nisë në vjeshtë, do të sjellë ndryshime të mëdha si në përmbajtje,
Horoskopi 17 korrik 2019 Dashi Kjo e mërkurë do të jetë shumë herë më e mirë në raport me ditët që keni lënë pas. Nëse do të jeni të rënë mora
Griezmann apo Hazard, kush ishte blerja më e mirë? Statistikat e sezonit 2018-2019 Champions League, ky është objektivi i Real Madridit dhe Barcelonës për sezonin 2019-2020 dhe për t’ia dalë, klubet span
Horoskopi 16 korrik 2019 Dashi Kjo e martë do të jetë e mbushur me tensione dhe diskutime, si në sferën sentimentale edhe në atë profesionale.