999 rezultate për

2019

Horoskopi 14 gusht 2019 Dashi Gjatë kësaj dite pritet të merrni diçka më shumë, duke pasur parasysh ndikimin e favorshëm të shumë planetëve n
Arrestohen vrasësit e Florian Selimit Policia e Fierit ka arrëstuar dy persona si të dyshuar për vrasjen e 23 vjeçarit Florian Selimi mëngjesin e djeshëm në F
Horoskopi 13 gusht 2019 Dashi Hëna do të jetë në anën tuaj dhe kjo do të thotë se mund të ketë rikuperim pas të hënës, e cila ka qenë mjaft e
”Një vit kalon shpejt”, Meta rikthen qendrimin e 2018-tës : Askush të mos gjejë alibi Presidenti i vendit Ilir Meta iu ka bërë sërish sot thirrje palëve politike që të reflektojnë, pasi Shqipëria rreziko
Horoskopi, datë 12 gusht 2019 Dashi Kjo ditë do të shënojë fillimin e një periudhe të favorshme, ndonëse disa projekte do të jenë në trajtë eksperi
Ja si do nisë kjo javë për ju, Horoskopi, 12 gusht 2019 DASHI Dashuria nuk shkon siç do dëshironit, por ka ende distance të rëndësishme për të përshkuar. Mund të nisë
Horoskopi 11 gusht 2019 Dashi – Ju mund të keni ndjenjën që nëse nuk keni diçka pozitive për të thënë, nuk duhet të thoni asgjë. Kjo ide mund të
Horoskopi 10 gusht 2019 DASHI Do keni shumë mundësi të ndjeni emocione ndryshe këtë fundjavë. Fillimi i gushtit ka qenë mjaft pozitiv, tani n
Liverpool e nis në mënyrën më të mirë të mundshme sezonin, "shpartallon" Norwich (VIDEO) Liverpooli ka arkëtuar pikët e para për sezonin 2019/20. “Redsat” morën tri pikë pas fitores 4-1 në “Anfield” kundër Nor
Salah e nis me këmbë të mbarë sezonin, shënon golin e dytë për Liverpool (VIDEO) Liverpooli është duke e mposhtur 2-0 Norwich Cityn në “Anfield” Ka startuar Premierliga. Në ndeshjen hapëse për sezon
Meta kthen ligjin për Akademinë e Shkencave në Kuvend Presidenti Meta dekreton kthimin për rishqyrtim në Kuvend të ligjit për Akademinë e Shkencave të Republikës së Shqipëris
Horoskopi për ditën e sotme, 9 gusht 2019 Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi-Dash
Horoskopi 9 gusht 2019 Dashi Nëse jeni duke menduar që të bëni blerje të mëdha, shtyjeni për një moment tjetër. Aktualisht nuk po kaloni një
Matura 2019, vajzat mposhtin djemt në rezultate edhe pse asnjë me mesataren 10 Nga 36 mijë nxënës që përfunduan maturën shtetërore 2019 ka një numër të larte të atyre që arritën rezultate shumë të la
Shefja e ONM: Deri tani 113 prokurorë e gjykatës të korruptuar 8 Gusht 2019 Në Shqipëri, proçesi i rivlerësimit të prokurorëve dhe gjyqtarëve, si pjesë e reformës në drejtësi ka marrë shumë vëmend
DW: Shqipëria në kaos, asnjë shenjë vullneti nga palët për kompromis Kriza politike dhe institucionale, ku Shqipëria ndodhet që prej gjashtë muajsh, duket si rebus, që sa shkon dhe bëhet më
Horoskopi për ditën e sotme, 8 gusht 2019 Dashi-Parashikohet një periudhë rikuperimi në sferën sentimentale apo lidhur me situata të ndryshme personale. Nga ana t
Horoskopi 8 gusht 2019 Dashi Dite e qëndrueshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Çdo gjë do shkoje për mrekulli dhe emocionet do jene te një
Horoskopi për ditën e sotme, 7 gusht 2019 Dashi Ju pret një ditë pozitive, ndaj përfitoni për të bërë ndonjë projekt të mirë. Do të jeni të karikuar me energji
Horoskopi 7 gusht 2019 Dashi Ju pret një ditë pozitive, ndaj përfitoni për të bërë ndonjë projekt të mirë. Do të jeni të karikuar me energji