999 rezultate për

2019

Horoskopi për ditën e sotme, 22 gusht 2019 Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, e enjte 22 gusht 2019 Dashi Ju pret një e enjte vërtetë in
Horoskopi 22 gusht 2019 Dashi Ju pret një e enjte vërtetë interesante, gjatë së cilës do keni mundësi të guxoni, të merreni me gjëra të reja
21 gusht 2019, çfarë ka rezervuar fati për sot Dashi Sot, përqendroni të gjithë energjinë tuaj dhe kohën e lirë në projektimin e disa planeve më të forta për të ard
Horoskopi 21 gusht 2019 Dashi Kjo ditë është mjaft e favorshme sa i takon sferës sentimentale dhe asaj profesionale. Ndërkohë nuk do të jetë
Horoskopi 20 gusht 2019 Dashi Dashuria do të jetë në qendër të mendimeve tuaja në këtë periudhë, duke bërë që të jeni një person që i bëni ve
Horoskopi për ditën e sotme, 19 gusht 2019 Dashi Kjo e hënë nuk do të jetë dita juaj më e mirë. Nuk do të ndiheni të qetë dhe do përballeni vazhdimisht me l
Horoskopi 19 gusht 2019 Dashi Dite mjaft e trazuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Beni kujdes mos provokoni xhelozinë e partnerit sepse gje
Horoskopi për ditën e sotme, 18 gusht 2019 Dashi Qielli është mjaft i favorshëm për të lindurit e kësaj shenje. Në këtë moment do të jeni të karikuar me energji
Horoskopi 18 gusht 2019 DASHI Ju mund të mos ndiheni në humor për të luftuar sot. Nëse dikush ju sfidon, gjeni rrugën tuaj për të dalë prej s
Rikthehet AllWeb 2019, konferenca dedikuar marketingut dixhital dhe web-it Konferenca e përvitshme dedikuar marketingut dixhital, ka nisur përgatitjet për edicionin e saj të katërt. Prej 3 vit
Vjen përgjigja e prokurorisë për figurën e Valdrin Pjetrit Fill pas publikimit të dokumenteve nga Italia sipas të cilave Valdrin Pjetri ishte përfshirë në shpërndarje droge në Ita
Trembet Barcelona, ky është formacioni "bombë" i Real Madrid në 2019-2020 (FOTO LAJM) Zinedine Zidane e ka gati formacionin për sezonin e ri 2019-20. Real Madrid gjatë kësaj merkato verore ka bërë disa n
Horoskopi 16 gusht 2019 Dashi Do të jetoni disa momente pasigurie dhe do të jeni në kërkim të emocioneve që t’iu mbushin jetën. Këshillohet q
Horoskopi 15 gusht 2019 Dashi Dashuria: Një ditë veçanërisht me fat për ju. Do të përjetoni momente të mira sidomos në një nivel sentimental
Horoskopi 14 gusht 2019 Dashi Gjatë kësaj dite pritet të merrni diçka më shumë, duke pasur parasysh ndikimin e favorshëm të shumë planetëve n
Arrestohen vrasësit e Florian Selimit Policia e Fierit ka arrëstuar dy persona si të dyshuar për vrasjen e 23 vjeçarit Florian Selimi mëngjesin e djeshëm në F
Horoskopi 13 gusht 2019 Dashi Hëna do të jetë në anën tuaj dhe kjo do të thotë se mund të ketë rikuperim pas të hënës, e cila ka qenë mjaft e
”Një vit kalon shpejt”, Meta rikthen qendrimin e 2018-tës : Askush të mos gjejë alibi Presidenti i vendit Ilir Meta iu ka bërë sërish sot thirrje palëve politike që të reflektojnë, pasi Shqipëria rreziko
Horoskopi, datë 12 gusht 2019 Dashi Kjo ditë do të shënojë fillimin e një periudhe të favorshme, ndonëse disa projekte do të jenë në trajtë eksperi
Ja si do nisë kjo javë për ju, Horoskopi, 12 gusht 2019 DASHI Dashuria nuk shkon siç do dëshironit, por ka ende distance të rëndësishme për të përshkuar. Mund të nisë