999 rezultate për

2019

Horoskopi 9 shtator 2019, parashikimi i yjeve për ju DASHI Do të ndiheni të gëzuar dhe tepër bujarë sot. Dita do ju kalojë duke ndihmuar të tjerët ose duke u marrë me pro
Vodhën kasafortën me euro dhe një makinë në Babrru, dy të arrestuar Zbardhet dhe dokumentohet autorësia e vjedhjes së mjetit dhe kasafortës në banesën e shtetasit B. M., ndodhur në Babrru
Horoskopi 8 shtator 2019 Dashi Dashuria: Kjo është koha e duhur për të zgjidhur çështje që ju shqetësojnë për një kohë të gjatë, por mbani lar
Horoskopi për ditën e sotme, 7 shtator 2019 DASHI Mos e mashtroni veten! Ndoshta mund të tundoheni për të parë dicka, por aty ka rrezik. Kujto që dëshirat dhe ën
Plane për fundjavë, mësoni si do të jetë moti sot dhe nesër Masa ajri më të freskëta të paqëndrueshme me origjinë nga Europa veriperëndimore po afrohen drejt territorit të Shqipëri
AllWeb 2019 prezanton tre folësit e parë të konfirmuar për konferencën e Tetorit në Tiranë Tre folësit e parë të konferencës së përvitshme të marketingut dixhital që do të mbahet në Tiranë në muajin Tetor, Allwe
Në Shqipëri tregtarët e makinave mashtrojnë me këtë tregues, por Kosova i gjobit 5 mijë euro Dogana e Kosovës informon të gjithë qytetarët se është duke hasur në raste kur kilometrat e makinave të përdorura rriten
Horoskopi për ditën e sotme, 6 shtator 2019 DASHI Lidhja e dashurisë mund të pësojë një krizë. Motoja juaj sot duhet të jetë, "Nëse nuk ke dicka të mirë për të t
Horoskopi 5 shtator 2019 Dashi Ju pret një ditë e mirë sa i takon dashurisë. Kjo do të thotë se nëse keni një histori të cilën e keni përzemër
Tentuan të grabisnin vilën në kryeqytet, arrestohen 2 të rinj nga Fushë-Kruja Parandalohet vjedhja e një banese ku autorët janë kapur dhe arrestuar në flagrancë në momentin e vjedhjes së banesës.
Horoskopi për ditën e sotme, 4 shtator 2019 Dashi Ju pret një e mërkurë mjaft pozitive. Përfitoni në mënyrë që të rikuperoni disa situata që ju kanë stresuar së
Horoskopi 4 shtator 2019 Dashi Ju pret një e mërkurë mjaft pozitive. Përfitoni në mënyrë që të rikuperoni disa situata që ju kanë stresuar së
Horoskopi për ditën e sotme, 3 shtator 2019 Dashi Në këtë periudhë duhet të mendoni që të programonin jetën dhe të ardhmen tuaj. Jeni natyrë që entuziazmoheni
Horoskopi 3 shtator 2019 Dashi Në këtë periudhë duhet të mendoni që të programonin jetën dhe të ardhmen tuaj. Jeni natyrë që entuziazmoheni le
Burri e mbyti pa mëshirë: Detaje të tmerrshma nga vrasja e gruas nga Suhareka Prokuroria Themelore në Prizren, Departamenti i Krimeve të Rënda, ka ngritur aktakuzë kundër I.H., i cili gjendet nën ma
Horoskopi për ditën e sotme, 1 shtator 2019 E dielë, 1 shtator 2019 Dashi Kjo ditë e parë e shtatorit mund t’iu gjejë disi të tensionuar. Do të ndiheni disi k
Shala: Koalicioni Nisma-AKR-PD do të jetë fitues i zgjedhjeve (VIDEO) Anëtari i kryesisë së Nismës, Endrit Shala pak minuta më parë në KQZ e dorëzoi koalicionin Nisma-AKR-Partia e Drejtësisë
Nuk e keni blerë akoma? Ky është fustani më i shitur i vitit 2019 me super çmim (FOTO LAJM) Një fustan i firmës së njohur, “Zara” është shpallur fustani më i shitur në botë, deri tani për vitin 2019. Ai është
Horoskopi për ditën e sotme, 30 gusht 2019 Dashi Mundohuni të përfitoni nga fakti se yjet janë në anën tuaj dhe mund të keni mundësi të mira për të fituar diçka
Horoskopi për ditën e sotme, 29 gusht 2019 Dashi Dashi sot do të keni lehtësim për problemet e pazgjidhura. Ka gjasa të bashkëpunoni me dikë, i cili do t’ju ndi