999 rezultate për

2019

Horoskopi 19 shtator 2019, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim të konfirmimit! Dita fillon e shkëlqyeshme me Saturnin në
Horoskopi 19 shtator 2019 DASHI Një person i familjes mund të jetë sëmurë e të ketë nevojë për përkujdesjen tuaj. E vetmja gjë që mund të bëni
Horoskopi 18 shtator 2019 DASHI Dita juaj do të nisë dhe përfundojë me romancë. Gjaku ju zien dhe pasioni duket kudo. Në mbrëmje, mund të shijo
Laraska agresive i merr jetën çiklistin, 1700 raste vetëm në 2019 (FOTO LAJM) Një laraskë agresive sulmoi një çiklist në Australi, i cili, duke u përpjekur t’i shmanget, u rrëzua dhe humbi jetën. 76
Horoskopi 17 shtator 2019 DASHI Nëse po planifikoni të bëni një udhëtim, në fillim bëni një listë të gjërave që duhet të përfundoni para se të
Horoskopi 16 shtator 2019, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi-Gjeni kohë për miqtë me të cilët nuk keni komunikuar prej kohësh pasi keni për të bërë biseda të gjata. Kjo është
Horoskopi 16 shtator 2019 DASHI Gjeni kohë për miqtë me të cilët nuk keni komunikuar prej kohësh pasi keni për të bërë biseda të gjata. Kjo ësh
Horoskopi 15 shtator 2019 Dashi Jeta në çift do jetë mjaft e privilegjuar sot. Do kujdeseni mjaft për atë që keni në krah dhe marrëdhënia mes j
Mrekullitë e planetit, fotot më magjepse të 2019 (FOTO LAJM) Pas 9 muajsh konkursi dhe më shumë se 130,000 foto nga fotografë në të gjithë botën, janë zbuluar finalistët kryesorë pë
Shtrenjtohen buka, duhani dhe mishi në Kosovë Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar “Indeksin e Harmonizuar të Çmimeve të Konsumit” (IHÇK) për muajin
Shtrenjtohet çmimi i bukës, duhanit dhe mishit Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar "Indeksin e Harmonizuar të Çmimeve të Konsumit" (IHÇK) për muajin
Bënin namin duke vjedhur portofola me para, në pranga dy burra nga Fieri Ndalohen nga policia dy shtetas, të cilët në bashkëpunim, kanë kryer një sërë vjedhjesh në qytet, kryesisht portofolë ng
Horoskopi 14 shtator 2019, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Për javët e ardhshme, aftësia juaj për të tërhequr të tjerët, veçanërisht miqtë dhe partnerët e ngushtë, do të
Horoskopi 13 shtator 2019 Dashi Pavarësisht energjive të Hënës së Plotë sot, e cila do të ndikojë në shfaqjen e emocioneve në punë apo në marrë
Gushti 2019, muaji i dytë më i nxehtë në 40 vjetët e fundit Gushti i kaluar në Europë ishte muaji i dytë më i nxehtë në 40 vitet e fundit, pas atij të 2010, me 0,53 gradë Celsius m
Horoskopi 12 shtator 2019 Dashi Ju do të keni një ditë fantastike në punë. Do të ndiheni të sigurt, plot guxim dhe vetëbesim. Asgjë nuk mund t'
Horoskopi 11 shtator 2019 Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata
Horoskopi 10 shtator 2019, shenjat me lajme të këqija Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lind
Horoskopi 10 shtator 2019 DASHI Sot do ju jepet mundësia për të nisur nga fillimi në disa fusha sfiduese. Gjeni kurajon që të kontrolloni qëndr
Horoskopi 9 shtator 2019, parashikimi i yjeve për ju DASHI Do të ndiheni të gëzuar dhe tepër bujarë sot. Dita do ju kalojë duke ndihmuar të tjerët ose duke u marrë me pro