999 rezultate për

1195

Tortë me krem kakao Përbërësit: 250 gr biskota të bluara 100 gr gjalpë 400 gr ҫokokrem 500 gr Krem djathi (Philadelphia,ma
Përdorni këto metoda për ta bërë manikyrin të zgjasë Ndoshta një pjesë e mirë e jona e kanë të vështirë të shkojnë gjithmonë në sallon bukurie dhe të presin pa fund për t’i
Shefi në Bashkinë e Tiranës fiton Lotarinë Amerikane dhe braktis Shqipërinë Në Shqipëri ndodh që edhe raportin e invaliditetit ta marrësh me mik. Jo vetëm ekonomia, por sidomos korrupsioni e zhvil
Shifrat e frikshme, 10 gra u vranë vetëm në 2017 në Shqipëri Parlamenti përmes një rezolute i kërkon qeverisë masa urgjente për reduktimin e dhunës në familje. Ndërkohë ambasadorja
Në galeritë e “vdekjes” në Bulqizë: Unë dëshmitari i nëntokës! Ora shënonte 6:30 am, kur unë isha ulur me mikun tim në një lokal në Bulqize. Ai ishte punëtor në njërën nga galeritë
Tre dëshmorë dekorohen Heronj të Kosovës Dëshmorët Gani e Azem Kastrati dhe Hisni Murseli nga Nekoci dekorohen me Urdhrin Presidencial "Hero i Kosovës" Në shk
A është e dashuruar Eni Koҫi? Përgjigja e këngëtares të le pa fjalë Nëse e mbani mend intervistën e Greta Koҫit pak ditë më parë në “Rudina” në Tv Klan, për pyetjen “A je e dashuruar
E jashtëzakonshme, çifti zgjedh të martohet në majën më të lartë të botës (FOTO LAJM) Ҫifti më i guximshëm që keni parë ndonjëherë, James dhe Ashley. Shumë prej ҫifteve shpenzojnë një vit ng
16 vjeçarja flet për jetën e saj, si e fitoi Miss Shqipëria 2017 Fatlumja që rrëmbeu kurorën e Miss-it në edicionin e 19-të të Miss Shqipëria, që u zhvillua në kalanë e Tepelenës më 16
Xhensilës i shkëlqejnë sytë nga dashuria për Besin: Jo një, por dy dasma do bëjmë (FOTO LAJM) “7 vite të bekuara për mua” i quan këngëtarja Xhensila Myrtezaj vitet me partnerin e saj, Besin, me të cilin këtë vit do
Aurela Gaҫe zbulon takimin e parë me Skerdin: Para tij nuk mund të isha më “gangsterja” (VIDEO) Hera e parë që është takuar me atë që sot e ka bashkëshort dhe babanë e dy vajzave ka qenë dashuri me shikim të parë. Pë
Eli Fara rrëfen periudhën më e vështirë të jetës: Momentet kur jam divorcuar … (FOTO LAJM) E preku skenën si këngëtare e muzikës popullore kur ishte ende shumë e re në moshë dhe për me vite me radhë i ndau emoci
Eli Fara thyen heshtjen, ja çfarë thotë për fejesën e vajzës së saj Marina Fara është një emër familjar për publikun, por jo një personazh publik. Të gjithë e njohin si vajzën e këngëtares
U martua me modelen 20 vite më të re, aktori i njohur rrëfen për vajzën që i ndryshoi jetën (FOTO LAJM) Aktori i njohur Artan Imami nuk është në grupin e personazheve që ka dëshirë të promovojë në media ҫdo projekt të
Ledri flet hapur për një lidhje të re Pas ndarjes së bujshme nga Adela Sollaku, Ledri Vula ra në një periudhë qetësie edhe nga ngacmimet mediatike, derisa… nj
Valbona Selimllari shfaqet për herë të parë në publik me djalin (FOTO LAJM) Kur përshkruhet ajo, fjalët janë të tepërta. “Rini e përjetshme, missi i përhershëm”, janë përcaktorë të zakonshëm. Në 3
Historia e vogëlushit me një sëmundje të rrallë, vetëm 1 vjeç e gjysmë dhe peshon 32 kg Është vetëm një vjeҫ e gjysmë, por Yağız Bekte, ka një peshë totale prej 32 kilogramësh. Pesha anormale
Nëna e Elton Dedës, një rock-ere e vërtetë sa edhe i biri (FOTO LAJM) Në prag të koncertit që do të mbahet në Pallatin e Kongreseve pas pak ditësh, tre musketierët; Elton Deda, Aleksandër Gj
Bes Kallaku për të motrën prezantuese: Ishte një çerr i vogël... (FOTO LAJM) Ka vetëm pak ditë që është mësuar nga publiku se Ana Kallaku, moderatore në Scan Tv, nuk ka dashur asnjëherë të prezanto
Soni Malaj flet hapur për të fejuarin: S’bëj asgjë pa miratimin e tij (FOTO LAJM) Së shpejti, Soni Malaj do të hedhë në tregun muzikor një këngë të re. Por përveҫ muzikës, këngëtaren e ndjekin