Shqipëri Kosovë Maqedoni
Në familjen e deputetit të LSI-së, Ylli Shehu ditën e sotme ka pasur një dasmë. Vëllai i tij i ka dhënë fund beqarisë dhe është martuar sot në fsha...
Më shumë lajme nga Maqedonia »
 
 
      132.53
      1.1632
      61.594
      1.1063
 
      113.93
      0.8597
      52.952
      0.9511
 
      0.0075
      0.0088
      0.0068
      0.0083
 
      0.0162
      0.0189
      0.0146
      0.0180
00:59 - 21/07/2017
Më të lexuarat
Video Lajme
Foto Lajme
Llafet e Dynjasë
 
Andi Lila Zyrtare! Kjo do jetë skuadra e Andi Lilës në sezonin e ri

Andi Lila besnik i Pas Janinës në kampionatin grek. Mesfushori i kombëtares Shqiptare firmosi kontratën e re që e lidh me klubin helen deri në vitin 2020. Pra për tre viteve të ardhshme 31-vjecari do

 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.