Shqipëri Kosovë Maqedoni
 
 
      132.47
      1.1562
      61.630
      1.1057
 
      114.57
      0.8649
      53.304
      0.9563
 
      0.0075
      0.0087
      0.0067
      0.0083
 
      0.0162
      0.0188
      0.0145
      0.0179
16:59 - 20/07/2017
Më të lexuarat
Video Lajme
Foto Lajme
Llafet e Dynjasë
 
Monaco bën presion: Do të denoncohet tek FIFA çdo klub që kërkon Mbappen

Monako ka kërcënuar se do të raportojë çdo klub në FIFA që tenton qasjen Kylian Mbappe. Francezi ka qenë i lidhur me një lëvizje me shuma të mëdha parash ndaj Real Madridit, Manchester City dhe Ars

 
Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit.

Alpinistja nga Kosova, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte ne bote, ate te Everestit, 8840 metra mbi nivelin e detit. "Jam shume e lumtuar qe solla flamurin e Kosoves dhe Shqiperise ketu lart"., shprehet ajo.