Lajmet e fundit në Albeu.com:
A mund tė pėrdor kremin kundėr diellit tė vitit tė kaluar? Ekspertėt shpjegojnė kur skadon
7 hile si ta sistemojmė dollapin pėr ta thjeshtuar jetėn tonė (FOTO LAJM)
OFL fut nė rrjet 7 persona tė dėnuar pėr vrasje, drogė e prostitucion
Harrojeni kremin e duarve, kjo pėrzierje natyrale ėshtė ajo qė ju duhet pėr duar tė buta
Vrau teknikun e kondicionerit, dėrgohet pėr gjykim Griseldo Kusi
Propozimi mė romantik i mundshėm, aktorja turke i thotė "Po" kėngėtarit (VIDEO)
Sherr dhe dy tė arrestuar nga policia, ish-lojtari i Anglisė objekt racizmi
Modelet perfekte tė flokėve pėr ditė tė nxehta (FOTO LAJM)
Pėr editorialet pro Lulzim Bashės dhe PD
Po rikthehet fuqishėm, Era Istrefi shfaqet joshėse pa reēipeta (FOTO LAJM)